Standen zomercompetitie 2023 + wintercompetitie 2022-2023

 

Zomercompetitie 2024
Stand  na 4 wedstrijden
 Punten:  Gewicht:
1 Maikel van de Laken          8     21.100
2 Gerard Groen        13     37.700
3 Paul Groen        16     12.170
4 Bert  van Egmond        18      6.490
5 Arie van de Laken        20      6.850
6 Ben de Graaf        23      5.950
7 Piet van Varik        27      2.450
8 Kees Wansinck        28      1.480
9 Arie Zuidam        28      1.450
10 Leo Kooman        28      3.700
11 Peter Guleij        36             –
12 Joop Slagter        37             –
        282       99.340
Zomercompetitie 2024
4e wedstrijd   16 juni 2024
Ringvaart   Haarlemmer Liede
NAAM TOTAAL:
   1 Maikel van de Laken     5.800
   2 Gerard Groen     4.700
   3 Leo Kooman     3.700
   4 Bert  van Egmond     3.250
   5 Ben de Graaf     2.950
   6 Arie van de Laken     2.600
   7 Paul Groen     1.550
   8 Piet van Varik       800
   9 Arie Zuidam           0
  10 Kees Wansinck           –
  11 Peter Guleij           –
  12 Joop Slagter           –
Zomercompetitie 2024
3e wedstrijd   02 juni 2024
Oude Rijn – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
   1 Maikel van de Laken     7.800
   2 Bert  van Egmond     3.050
   3 Ben de Graaf     3.000
   4 Paul Groen     2.350
   5 Arie van de Laken     1.750
   6 Arie Zuidam 1.300
   7 Kees Wansinck     1.200
   8 Piet van Varik       900
   9 Gerard Groen       500
  10 Leo Kooman           –
  11 Peter Guleij           –
  12 Joop Slagter           –
Zomercompetitie 2024
2e wedstrijd   12 mei 2024
Aaarkanaal   ijsbaan  Nieuwveen
NAAM TOTAAL:
   1 Gerard Groen   22.700
   2 Maikel van de Laken     6.300
   3 Paul Groen       670
   4 Bert  van Egmond         90
   5 Kees Wansinck         80
   6 Arie van de Laken 0
   7 Piet van Varik 0
   8 Arie Zuidam 0
   9 Ben de Graaf 0
  10 Leo Kooman 0
  11 Peter Guleij 0
  12 Joop Slagter           –
 8-uurs   03 mei 2024
 Amstel-Drecht   deel van Amsterdam.
      1  Phil Mulder    48.500 gram.
      2  Maikel v/d Laken    21.000 gram.
      3  Ben de Graaf    14.000 gram.
      4  Piet van Varik    11.300 gram.
      5  Stefan Kalisvaart    10.500 gram.
      6  Gerard Groen      9.500 gram.
      7  Bert van Egmond      9.500 gram.
      8  Joop van Eikeren      7.300 gram.
      9  Willem Geleijnse      5.800 gram.
    10  Siebe de Vries      5.650 gram.
    11  Arie Zuidam      4.400 gram.
    12  Arie v/d Laken      3.050 gram.
      –  Leo Kooman         650 gram.
Zomercompetitie 2024
1e wedstrijd   21 appril 2024
Oude Rijn – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
   1 Gerard Groen   9.800
   2 Paul Groen   7.600
   3 Arie van de Laken   2.500
   4 Maikel van de Laken   1.200
   5 Piet van Varik      750
   6 Kees Wansinck      200
   7 Arie Zuidam      150
   8 Bert  van Egmond      100
   9 Ben de Graaf          0
  10 Leo Kooman         0
  11 Joop Slagter           –
  12 Peter Guleij           –
Wintercompetitie 2023-2024
Eindstand na  7  wedstrijden:
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond       22.850
2 Paul Groen       17.050
3 Ben de Graaf       13.250
4 Arie Zuidam       12.000
5 Peter Guleij       11.900
6 Arie van de Laken       10.900
7 Piet van Varik         6.750
8 Kees Wansinck         5.550
9 Joop Slagter         4.900
10 Gerard Groen         4.100
Wintercompetitie  2023-2024
7e wedstrijd   14-04-2024
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
1 Paul Groen       11.200
2 Arie Zuidam         5.400
3 Piet van Varik         4.400
4 Ben de Graaf         4.000
5 Bert van Egmond         2.800
6 Kees Wansinck         2.700
6 Arie van de Laken         2.650
8 Peter Guleij           800
9 Joop Slagter               –
10 Gerard Groen               –
KOPPELCOMPETITIE   2023 -2024
Eindstand na   7 wedstrijden:
Totaal:
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf  37.550
2 Joop Slagter – Paul Groen  24.350
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam  19.050
Koppelcompetitie   2023 – 2024
7e wedstrijd    d.d.  07 april 2024
Oude Rijn – Stenen Molen
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf  13.150
2 Joop Slagter – Paul Groen  10.300
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam    6.900
Paaswedstrijd
zaterdag 30 maart 2024
Amstel  1e stuk
NAAM TOTAAL:
   1  Ben de Graaf     15.600
   2  Arie van de Laken     10.000
   3  Michael van de Laken       7.600
   4  Carel Keim       6.850
   5  Piet van Varik       5.400
   6  Joop Slagter       4.600
   7  Bert van Egmond       4.400
   8  Paul Groen      3.800
   9  Peter Guleij       3.050
  10  Joop van Eikeren      2.450
  11  Siebe de Vries       2.100
  12  Hans de Bruin       1.900
    –  Gerard de Jong       1.100
  14  Arie Zuidam         900
  15  Leo Kooiman         600
  16  Jan van der Vlucht             –
Wintercompetitie  2023-2024
6e wedstrijd   17-03-2024
Amstel  1e stuk
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond       14.900
2 Peter Guleij         7.700
3 Ben de Graaf         6.500
4 Arie Zuidam         3.650
5 Gerard Groen         3.600
6 Arie van de Laken         2.550
6 Paul Groen         2.100
8 Joop Slagter         2.050
9 Piet van Varik           650
10 Kees Wansinck               –
Wintercompetitie  2023-2024
6e wedstrijd   17-03-2024
Amstel  1e stuk
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond     14.900
2 Peter Guleij       7.700
3 Ben de Graaf       6.500
4 Arie Zuidam       3.650
5 Gerard Groen       3.600
6 Arie van de Laken       2.550
6 Paul Groen       2.100
8 Joop Slagter       2.050
9 Piet van Varik         650
10 Kees Wansinck             –
Koppelcompetitie   2023 – 2024
6e wedstrijd    d.d.  10 maart 2024
Heijmanswetering  achter haven
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf    5.200
2 Joop Slagter – Paul Groen    4.500
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam    1.800
Wintercompetitie  2023-2024
5e wedstrijd   25-02-2024
Oude Rijn  – Stenen Molen
NAAM TOTAAL:
1 Ben de Graaf       1.800
2 Arie van de Laken       1.400
3 Paul Groen       1.300
4 Joop Slagter       1.200
5 Gerard Groen         500
6 Kees Wansinck         450
6 Arie Zuidam         400
8 Peter Guleij         300
9 Piet van Varik         300
10 Bert van Egmond             –
Koppelcompetitie   2023 – 2024
5e wedstrijd    d.d.  18 februari 2024
Oude Rijn – Zwaantje – Konijnenboer
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf    3.000
2 Joop Slagter – Paul Groen 2.200
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam 1.300
Wintercompetitie  2023-2024
4e wedstrijd   04-02-2024
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
1 Piet van Varik       1.400
2 Bert van Egmond       1.200
3 Arie van de Laken         700
4 Arie Zuidam         600
5 Paul Groen         450
6 Kees Wansinck         250
6 Ben de Graaf         200
8 Peter Guleij         100
9 Joop Slagter             0
10 Leo Kooiman             –
Koppelcompetitie   2023 – 2024
4e wedstrijd    d.d.  28 januari 2024
Aarkanaal   Nieuwveen
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf 350
2 Joop Slagter – Paul Groen 200
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam 50
Wintercompetitie  2023-2024
3e wedstrijd   15-01-2024
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
1 Ben de Graaf 150
2 Arie Zuidam 100
2 Joop Slagter 100
2 Paul Groen 100
5 Bert van Egmond 0
6 Arie van de Laken 0
6 Peter Guleij 0
8 Kees Wansinck 0
9 Piet van Varik 0
10 Leo Kooiman             –
Koppelcompetitie   2023 – 2024
3e wedstrijd    d.d.  07 januari 2024
Oude Rijn  –  Oudshoornseweg
1 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf / Michael v/d Laken 5.200
2 Bert van Egmond – Arie Zuidam 4.000
3 Joop Slagter – Paul Groen 3.100
Kerstwedstrijd
16-12-2023
Oude Rijn  – Stenen Molen
NAAM TOTAAL:
1 Joop Slagter       1.800
2 Arie van de Laken       1.750
3 Kees Wansinck       1.650
4 Bert van Egmond       1.550
5 Paul Groen      1.350
6 Arie Zuidam         800
7 Ben de Graaf         500
8 Peter Guleij         200
Wintercompetitie  2023-2024
2e wedstrijd   10-12-2023
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond       1.650
2 Arie van de Laken       1.600
3 Joop Slagter       1.450
4 Peter Guleij       1.250
5 Kees Wansinck         650
6 Paul Groen         600
6 Ben de Graaf         600
8 Arie Zuidam         300
Koppelcompetitie   2023 – 2024
2e wedstrijd    d.d.  12 november 2023
Oude Rijn  –  Stenen Molen
1 Bert van Egmond – Arie Zuidam 2.900
2 Joop Slagter – Paul Groen 2.200
3 Arie v/d Laken  –  Ben de Graaf 1.000
Wintercompetitie  2023-2024
1e wedstrijd   19-11-2023
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond       2.300
2 Arie van de Laken       2.000
3 Peter Guleij       1.750
4 Arie Zuidam       1.550
5 Kees Wansinck       1.500
6 Paul Groen       1.300
7 Joop Slagter         100
8 Ben de Graaf             –
9 Leo Kooiman             –
10 Piet van Varik             –
Koppelcompetitie   2023 – 2024
1e wedstrijd    d.d.  12 november 2023
Oude Rijn  –  Zwaantje / konijnenboer
1 Arie v/d Laken  –   Michael v/d Laken / Ben de Graaf    9.650
2 Bert van Egmond – Arie Zuidam    2.100
3 Joop Slagter – Paul Groen    1.850

 

Zomercompetitie 2023
Eindstand  na 12 wedstrijden
 Punten:  Gewicht:
1 Paul Groen        18     64.600
2 Bert  van Egmond        19     46.750
3 Arie van de Laken        22     61.700
4 Joop Slagter        32     38.850
5 Ben de Graaf        37     32.350
6 Arie Zuidam        43     25.550
7 Kees Wansinck        50     24.100
8 Piet van Varik        58      9.600
9 Peter Guleij        60     14.850
10 Leo Kooman        64     10.200
11 Stefan Kalisvaart        72      5.300
Zomercompetitie 2023
12e wedstrijd   22 oktober 2023
Amstel
NAAM TOTAAL:
   1 Bert  van Egmond     3.000
   2 Paul Groen     2.800
   3 Arie van de Laken     1.500
   4 Arie Zuidam     1.300
   5 Kees Wansinck     1.100
   6 Piet van Varik       900
   7 Ben de Graaf       650
   8 Joop Slagter       300
   9 Peter Guleij           –
  10 Leo Kooman           –
  11 Stefan Kalisvaart           –
Zomercompetitie 2023
11e wedstrijd   08 oktober 2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
   1 Bert  van Egmond     3.200
   2 Ben de Graaf     2.950
   3 Paul Groen     2.650
   4 Arie van de Laken     2.450
   5 Piet van Varik     2.150
   6 Arie Zuidam 2.050
   7 Kees Wansinck     1.200
   8 Joop Slagter           –
   9 Peter Guleij           –
  10 Leo Kooman           –
  11 Stefan Kalisvaart           –
Zomercompetitie 2023
10e wedstrijd   17 september 2023
Aarkanaal – Tolhuiskade
NAAM TOTAAL:
    1 Bert  van Egmond     5.100
    2 Paul Groen     3.000
    3 Arie van de Laken     2.900
    4 Ben de Graaf     2.400
    5 Joop Slagter     2.100
    6 Piet van Varik     1.700
    7 Arie Zuidam     1.200
    8 Kees Wansinck        900
    9 Peter Guleij        600
  10 Stefan Kalisvaart            –
  11 Leo Kooman            –
Zomercompetitie 2023
9e wedstrijd   03 september 2023
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
    1 Bert  van Egmond     7.100
    2 Arie van de Laken     5.200
    3 Paul Groen     4.150
    4 Arie Zuidam     3.950
    5 Joop Slagter     2.600
    6 Ben de Graaf     2.250
    7 Kees Wansinck     1.800
    8 Piet van Varik     1.100
    9 Peter Guleij            –
  10 Leo Kooman            –
  11 Stefan Kalisvaart            –
Zomercompetitie 2023
7e wedstrijd   20 augustus 2023
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
   1 Bert  van Egmond     5.500
   2 Paul Groen     3.900
   3 Piet van Varik     3.750
   3 Arie van de Laken     3.700
   5 Joop Slagter     2.500
   6 Peter Guleij     2.300
   7 Kees Wansinck     1.400
   8 Ben de Graaf     1.200
   9 Arie Zuidam       800
  10 Leo Kooman           –
  11 Stefan Kalisvaart           –
8-uurse wedstrijd
Amstel
12 augustus 2023
NAAM TOTAAL:
   1 Arie van de Laken       15.800
   2 Siebe de Vries       13.500
   3 Gerko Wijfje       13.000
   4 Arie Zuidam       12.300
   5 Gerard Groen       10.300
   6 Peter Guleij         8.000
   7 Willem Geleijnse         6.010
   8 Piet van Varik         5.040
   9 Bert  van Egmond         4.900
  10 Carel Keim         3.600
  11 Leo Kooman           730
  12 Gerard de Jong             30
  13 Ben de Graaf  0
Zomercompetitie 2023
6e wedstrijd   23 juli 2023
Ringvaart
NAAM TOTAAL:
    1 Bert  van Egmond     8.300
    2 Peter Guleij     6.250
    3 Joop Slagter     6.000
    3 Arie Zuidam     6.000
    5 Arie van de Laken     5.800
    6 Ben de Graaf     4.200
    7 Leo Kooman     3.100
    8 Paul Groen            –
    9 Kees Wansinck            –
  10 Stefan Kalisvaart            –
Zomercompetitie 2023
5e wedstrijd   09 juli 2023
Amstel  1e stuk
NAAM TOTAAL:
   1 Arie Zuidam     6.300
   2 Ben de Graaf     5.750
   2 Leo Kooman     5.750
   4 Arie van de Laken     4.300
   5 Paul Groen     4.100
   6 Kees Wansinck     3.650
   7 Bert  van Egmond     3.500
   8 Joop Slagter     1.650
   9 Peter Guleij     1.150
  10 Stefan Kalisvaart           –
Visdag   Bestuur + commissieleden
Amstel   brede stuk
24 juni 2023
NAAM TOTAAL:
   1 Erik van Zeijll       12.700
   2 Arie Zuidam         9.450
   3 Siebe de Vries         7.100
   4 Michael van de Laken         6.700
   5 Carel Keim         5.150
   6 Piet Groen         4.450
   7 Arie van de Laken         4.400
   8 Rick van der Meulen         4.000
   9 Joop van Eikeren         2.350
  10 Joop Slagter         1.600
  11 Bert van Egmond         1.450
  12 Paul Groen         1.400
    – Willem Gelijnse         1.300
  14 Leo Kooman         1.000
  15 Ben de Graaf           700
Zomercompetitie 2023
4e wedstrijd   19 juni 2023
Ringvaart  – Haarlemmer Liede
NAAM TOTAAL:
   1 Paul Groen   16.500
   2 Joop Slagter     8.800
   3 Ben de Graaf     8.100
   4 Bert  van Egmond     6.200
   5 Arie van de Laken     3.400
   6 Kees Wansinck           –
   7 Arie Zuidam           –
   8 Peter Guleij           –
   9 Stefan Kalisvaart           –
  10 Leo Kooman           –
Zomercompetitie 2023
3e wedstrijd   04 juni 2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
   1 Joop Slagter     4.500
   2 Paul Groen     3.050
   3 Arie van de Laken     3.000
   4 Bert  van Egmond     2.450
   5 Ben de Graaf     1.600
   6 Leo Kooman     1.000
   7 Kees Wansinck       700
   8 Peter Guleij       450
   9 Arie Zuidam 0
  10 Stefan Kalisvaart           –
Zomercompetitie 2023
2e wedstrijd   14 mei 2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
    1 Arie van de Laken      7.800
    2 Paul Groen      7.100
    3 Kees Wansinck      5.900
    4 Joop Slagter      3.100
    5 Arie Zuidam      2.750
    6 Ben de Graaf      2.000
    7 Peter Guleij      1.600
    8 Bert  van Egmond            –
    9 Stefan Kalisvaart            –
  10 Leo Kooman            –

 

Zomercompetitie 2023
1e wedstrijd   23 april 2023
Amstel  1e stuk
NAAM TOTAAL:
    1 Arie van de Laken    28.100
    2 Paul Groen    19.800
    3 Joop Slagter      6.250
    4 Kees Wansinck      6.200
    5 Bert  van Egmond      5.900
    6 Stefan Kalisvaart      5.300
    7 Arie Zuidam      2.000
    8 Peter Guleij      1.900
    9 Ben de Graaf      1.400
  10 Leo Kooman        350
Wintercompetitie 2022-2023
Eindstand na  7  wedstrijden:
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond        25.550
2 Kees Wansinck        17.700
3 Arie van de Laken        16.200
4 Joop Slagter        13.070
5 Paul Groen        11.750
6 Ben de Graaf          4.705
7 Arie Zuidam          3.050
8 Peter Guleij          2.400
9 Leo Kooiman          2.300
Wintercompetitie  2022-2023
7e wedstrijd   16-04-2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
1 Arie van de Laken        9.100
2 Paul Groen        7.100
2 Bert van Egmond        6.400
4 Joop Slagter        5.800
5 Kees Wansinck 4.800
6 Ben de Graaf        2.700
7 Peter Guleij        2.200
8 Arie Zuidam 850
9 Leo Kooiman              –
Paaswedstrijd  2023
zaterdag 8 april 2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
1 Carel Keim     11.400
2 Paul Groen       9.100
3 Arie van de Laken       5.600
4 Joop Slagter       5.100
5 Hans de Bruin       4.500
6 Joop van Eikeren       4.150
7 Arie Zuidam       3.150
8 Bert van Egmond       2.750
9 Leo Kooiman       2.500
10 Ben de Graaf       2.100
11 Gerard de Jong              0
12 Kees Wansinck             –
Koppelcompetitie   2022 – 2023
Eindstand na   7 wedstrijden
Totaal:
1 Joop Slagter – Paul Groen  34.350
2 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf  28.800
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam  25.850
Koppelcompetitie   2022 – 2023
7e wedstrijd    d.d.  02 april 2023
Damse Rijn  Futenbos
1 Joop Slagter – Paul Groen  21.400
2 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf  15.500
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam    7.400
Wintercompetitie  2022-2023
6e wedstrijd   19-03-2023
Heijmanswetering
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond     15.400
2 Kees Wansinck       7.300
2 Joop Slagter       5.100
4 Arie van de Laken       3.200
5 Leo Kooiman       2.200
6 Arie Zuidam       1.200
7 Ben de Graaf       1.200
8 Paul Groen             –
9 Peter Guleij             –
Koppelcompetitie   2022 – 2023
6e wedstrijd    d.d.  12 maart 2023
Oude Rijn  Stenen Molen  (ri. Hazerswoude-Groenendijk)
1 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf       800
2 Joop Slagter – Paul Groen       550
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam       450
Wintercompetitie 2022-2023
Stand na  5  wedstrijden:
NAAM TOTAAL:
1 Kees Wansinck         5.600
2 Paul Groen         4.650
3 Arie van de Laken         3.900
4 Bert van Egmond         3.750
5 Joop Slagter         2.170
6 Arie Zuidam         1.000
7 Ben de Graaf           805
8 Peter Guleij           200
9 Leo Kooiman           100
Koppelcompetitie   2022 – 2023
5e wedstrijd    d.d.  19 februari 2023
Heijmanswetering
1 Bert van Egmond – Arie Zuidam    9.000
2 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf    5.200
3 Joop Slagter – Paul Groen    4.200
Wintercompetitie  2022-2023
4e wedstrijd   05-02-2023
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM TOTAAL:
1 Kees Wansinck       2.750
2 Paul Groen       2.450
3 Arie van de Laken       1.400
4 Joop Slagter       1.300
5 Bert van Egmond         750
6 Ben de Graaf         500
7 Leo Kooiman         100
8 Arie Zuidam            0
9 Peter Guleij             –
Koppelcompetitie   2022 – 2023
4e wedstrijd    d.d.  29 januari 2023
Oude Rijn  Zwaantje
1 Joop Slagter – Paul Groen 1.400
2 Bert van Egmond – Arie Zuidam 1.050
3 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf       300
Wintercompetitie  2022-2023
3e wedstrijd   22-01-2023
Damse Rijn  – Futenbos
NAAM TOTAAL:
1 Bert van Egmond       2.500
2 Arie van de Laken 1.250
3 Kees Wansinck       1.150
4 Paul Groen 400
5 Arie Zuidam         350
6 Joop Slagter 0
7 Ben de Graaf 0
8 Leo Kooiman 0
9 Peter Guleij             –

 

Koppelcompetitie   2022 – 2023
3e wedstrijd    d.d.  08 januari 2023
Oude Rijn  Zwaantje
1 Joop Slagter – Paul Groen 1.550
2 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf 1.450
3 Bert van Egmond – Arie Zuidam 1.250
Wintercompetitie  2022-2023
2e wedstrijd   11-12-2022
Oude Rijn  Zwaantje – ri. Hazerswoude
NAAM TOTAAL:
1 Paul Groen 1.600
2 Arie van de Laken  800
3 Joop Slagter  750
4 Bert van Egmond 350
5 Arie Zuidam 300
6 Ben de Graaf 300
7 Peter Guleij 50
8 Kees Wansinck 0
Koppelcompetitie   2022 – 2023
2e wedstrijd    d.d.  04 december 2022
Heijmanswetering – haven
1 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf 4.700
2 Bert van Egmond – Arie Zuidam 3.900
3 Joop Slagter – Paul Groen 3.400

 

Wintercompetitie  2022-2023
1e wedstrijd   20-11-2022
Aarkanaal   IJsbaan  Nieuwveen
NAAM TOTAAL:
1 Arie van de Laken         450
2 Arie Zuidam         300
3 Peter Guleij         150
4 Paul Groen         150
5 Bert van Egmond         120
6 Joop Slagter         100
7 Ben de Graaf             5
8 Kees Wansinck             –
Koppelcompetitie   2022 – 2023
1e wedstrijd    d.d.  13 november 2022
Oude Rijn  – Culvita / Zwaantje
1 Bert van Egmond – Arie Zuidam 2.800
2 Joop Slagter – Paul Groen 1.850
3 Arie v/d Laken  –   Ben de Graaf    850
Zomercompetitie 2022
Eindstand  na 12 wedstrijden
 Punten:  Gewicht:
1 Arie van de Laken        19     52.950
2 Bert  van Egmond        23     30.650
3 Paul Groen        27     34.250
4 Peter Guleij        30     46.000
5 Ben de Graaf        36     27.500
6 Joop Slagter        37     28.550
7 Arie Zuidam        45     25.950
8 Kees Wansinck        51     18.820
9 Leo Kooman        65      5.650
10 Stefan Kalisvaart        75      5.700
        408     276.020
Zomercompetitie 2022
12e wedstrijd   30 oktober 2022
Oude Rijn  Culvita
NAAM Gewicht: Punten:
   1 Bert  van Egmond      5.100        1
   2 Paul Groen      3.800        2
   3 Arie Zuidam      3.150        3
   4 Ben de Graaf      2.650        4
   5 Arie van de Laken      2.500        5
   6 Leo Kooman      1.300        6
   7 Kees Wansinck        850        7
   7 Peter Guleij        100        8
   8 Joop Slagter            –        9
Zomercompetitie 2022
11e wedstrijd   16 oktober 2022
Amstel  voorbij Muggelaan
NAAM Gewicht: Punten:
   1 Bert  van Egmond      2.800        1
   2 Arie van de Laken      2.250        2
   3 Peter Guleij      1.350        3
   4 Ben de Graaf      1.250        4
   5 Paul Groen        900        5
   6 Kees Wansinck        320        6
   7 Arie Zuidam 0        7
   7 Leo Kooman 0        7
   8 Joop Slagter            –        9
   9 Stefan Kalisvaart            –        9
     53
Zomercompetitie 2022
10e wedstrijd   02 oktober 2022
Amstel  voor brug  Vrouwe Akker
NAAM Gewicht: Punten:
   1 Arie van de Laken    14.900        1
   2 Paul Groen      6.050        2
   3 Bert  van Egmond      2.300        3
   4 Joop Slagter      2.100        4
   5 Ben de Graaf      1.500        5
   6 Arie Zuidam      1.300        6
   7 Peter Guleij        400        7
   8 Kees Wansinck            –        8
   9 Stefan Kalisvaart            –        8
  10 Leo Kooman            –        8
     52
Uitslag Alphen – de Brasem 2022
De Brasem gewicht pl nr
1e K Verlaan             3.250 15
2e H v d Laan             1.750 23
3e C Veldhuijzen             1.200 21
4e P v Berkel                 970 3
5e D Hillyer                 750 7
6e P Otto                 550 9
7e H Maaijen                 450 1
8e J v Eijk                 350 11
9e M Grauwen                 250 5
10e S Egberts 0 17
11e E Weigertse 0 13
12e L Caspers 0 19
9.520
H.S.V. Alphen gewicht pl nr
1e C Keim           10.350 4
2e A v d Laken             4.400 16
3e S de Vries             4.100 18
4e J v Zijll             3.700 24
5e S Kalisvaart             3.300 10
6e E de Kruijf             2.650 8
7e J v Eikeren             2.600 6
8e C Wansinck             2.420 2
9e B de Graaf             1.600 20
10e G Groen             1.050 14
11e A Zuidam                 650 22
12e L Kooman                 150 12
36.170
Alphen eerste 10   36.170 gr
Brasem eerste 10   9.520 gr 
Zomercompetitie 2022
9e wedstrijd   18 september 2022
Oude Rijn  – Oudshoornseweg
NAAM Gewicht: Punten:
    1 Peter Guleij       5.700         1
    2 Joop Slagter       3.700         2
    3 Leo Kooman       3.000         3
    4 Bert  van Egmond       1.900         4
    5 Arie van de Laken       1.850         5
    6 Ben de Graaf       1.450         6
    7 Paul Groen       1.450         6
    8 Arie Zuidam       1.200         8
    9 Kees Wansinck         900         9
  10 Stefan Kalisvaart             –       10
UITSLAGENLIJST RING ZEVENHUIZEN 2022
(10-09-22) AMSTELDRECHT (Nieuwveen)
CLUBS op basis van 5 beste resultaten in gewicht  Totaal:
1. WADDINXVEEN     32.800     18.850     17.600     16.650      8.400     94.300
2. ALPHEN     17.200     14.600     11.500     10.850      9.200     63.350
3. BRASEM     12.900      4.400      3.900      3.450      3.400     28.050
4. MOORDRECHT     14.700      3.900      3.750      2.900      2.350     27.600
5. VVNN     11.400      3.850      3.250         100           50     18.650
6. GR.Rdam/ZVH      7.520      6.250      3.720         950             –     18.440
INDIVIDUELEN
Klassering Naam: Vereniging: Kantnummer  Gewicht:
VAK A (nrs 1-18)
1. P. Koevermans GrRdam/Zvh           12      6.250
2. D. Rijsdam Waddinxveen             4      4.300
3. S. Pieterse VVNN           13      3.850
4. G. Leer Brasem             5      3.450
5. A. Boom Waddinxveen           16      3.300
6. E. Faas Moordrecht           10      2.350
7. A. v/d Laken Alphen             8      2.100
8. E. de Kruyf Alphen             7      2.050
9. J. van Uunen Moordrecht             1      1.850
10. C. v/d Heuvel Moordrecht             6      1.750
11. K. Verlaan Brasem           17      1.650
12. M. Grouwen Brasem           14      1.350
13. B. de Graaf Alphen           18         900
14. S. Egberts VVNN           15         100
15. J. van Eyk VVNN             3           50
Overige deelnrs in dit vak geen vis ter weging aangeboden
TOTAAL:
    35.300
VAK B (nrs 19-36)
1. W. van Leeuwen Waddinxveen           31     32.800
2. R. Sluyk Waddinxveen           34     18.850
3. M. Reichard Waddinxveen           30     17.600
4. J v/d Stoel Waddinxveen           29     16.650
5. P. Otto Brasem           33     12.900
6. A. Slotboom VVNN           28     11.400
7. B. van Egmond Alphen           27      7.700
8. A. Roodhorst GrRdam/Zvh           21      7.520
9. Ph. Mulder Alphen           22      6.850
10. R. Jenner Waddinxveen           35      6.700
11. D. Hillyer Brasem           25      3.900
12. H. Lammerse GrRdam/Zvh           24      3.720
13. J. van Dam Waddinxveen           20      3.700
14. A. Revet GrRdam/Zvh           23         950
Overige deelnrs in dit vak geen vis ter weging aangeboden
TOTAAL:
  151.240
VAK C (nrs 37-54)
1. P. Guleij Alphen           49     17.200
2. K. van Herk Moordrecht           38     14.700
3. G. Groen Alphen           40     14.600
4. S. de Vries Alphen           46     11.500
5. J. van Zijll Alphen           54     10.850
6. H. de Bruin Alphen           39      9.200
7. G. Geerlings Waddinxveen           44      8.400
8. J. van Elswijk Waddinxveen           51      6.300
9. P. van Berkel Brasem           45      4.400
10. M. van Leeuwen Waddinxveen           50      4.200
11. J. de Jong Waddinxveen           53      3.900
11. D. Holthuysen Moordrecht           47      3.900
13. R. Holand Moordrecht           52      3.750
14. W. Rijfers Brasem           41      3.400
15. L. Caspers VVNN           43      3.250
16. P. Kuster Moordrecht           42      2.900
Overige deelnrs in dit vak geen vis ter weging aangeboden
TOTAAL:   122.450
TOTALE VANGST:   308.990